Etik Kod Kılavuzu

Müşterilerimiz, çalışma arkadaşlarımız, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çevremiz için en güvenilen enerji depolama şirketi olma vizyonumuz doğrultusunda, tüm yasalara ve toplumsal kurallara uygun hareket ederek, işimizi adalet ve şeffaflık çerçevesinde yönetiyoruz. Bu süreçte bizim için her zaman bir rehber niteliğinde olan Etik Kodumuz, iş sürekliliğimizi sağlarken, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda iç ve dış paydaşlarımızla güvene dayalı bir iletişim kurmak ve ilkeli bir çalışma süreci yaratmak için birincil derecede önemlidir.

Etik Kodumuz; şirketimizin gelişimi, gelişirken çevresini de pozitif yönde etkileme gücü ve rekabet etme kabiliyeti konularında merkezi bir konuma sahiptir. Şirket politikalarımızı ortaya koymamıza yardımcı olan bu kodlar bize neyi yapıp neyi yapmamamız konusunda bir standart sunmaktadır. Bu, sadece şirketimizi korumakla kalmayıp; aynı zamanda tüm paydaşlarımız ve çevremiz için anlamlı bir etki yaratmamızı, değer zincirimizdeki milyonlarca insanı sorumluluk bilinciyle kapsamamızı sağlamaktadır.

İnci GS Yuasa’nın gücünün ve taahhütlerinin göstergesi olan bu etik kodumuzu yaşatan, adil bir ortam oluşturmaya yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. Etik çalışma koşulları içinde, dürüstçe, saygıyla ve hakkıyla en güvenilen enerji depolama şirketi olma vizyonumuzu yerine getirmek konusunda çalışmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Cihan Elbirlik

İnci GS Yuasa Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Etik Kod Kılavuzumuz için tıklayınız.

Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım Gaziler Caddesi
No:6 45030 Manisa / TÜRKİYE
0(236) 233 25 10