Motivasyon

Bizi biz yapan değerlerimizi belirlemek üzere katılımcı bir kültürle Şirket Kültürü Rehberi’mizi hazırladık. Şirket kültürümüzde “Pozitif Yaklaşım” en önemli değerlerimizden bir tanesi. İşimizi keyifli hale getirmek, tutkuyla çalışmak, işimize ve birbirimize bağlanmak, güçlü yönlerimizin daha fazla farkına varmak ve güçlü yönlerimize odaklanmak, işimizde yapıcı olmak ve zorluklardan güçlenerek çıkmak için pozitif yaklaşım anlayışını benimser ve uygularız.

Şirketimizde, 2009 yılından bu yana kullanılmakta olan ve kurum kültürümüzün bir parçası haline gelen öneri sistemiyle çalışanlarımızın önerileri özenle değerlendiriyor ve uygulanabilir önerileri süreçlerimizi iyileştirmek için hayata geçiriyoruz. Çalışanlarımız, aylık veya yıllık olarak yapılan aktiviteler ve projelerden, bireysel  veya takım halinde gerçekleştirdikleri faaliyetlerden öneri sistemimiz kapsamında puan kazanıyor ve kendi seçtikleri hediyeler ile ödüllendiriliyor.

Şirketimiz bünyesinde kurduğumuz "İŞ’te Eğlence Kulübü" aracılığıyla, çalışanlarımızın ortak ilgili alanlarına yönelik faaliyetler gerçekleştiriyor, kurumsal sosyal sorumluluk amaçlı organizasyonlarımızla bir yandan iş yerindeki dostlukları pekiştirirken diğer yandan çevremize değer katmayı amaçlıyoruz.

Çalışanlarımızın görev aldığı veya iş süreçlerine dahil olduğu bölümlere, şirkete ve İnci Holding’e yönelik olarak geliştirdikleri değer katan çalışmalarını çeşitli biçimlerde tanıma ve takdir sürecimize konu ediyoruz. Belli hizmet süresini  doldurmaları halinde, doğum günleri ile evlilik yıl dönümleri gibi özel günlerinde çeşitli ödüllerimizle yanlarında oluyoruz.

Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım Gaziler Caddesi
No:6 45030 Manisa / TÜRKİYE
0(236) 233 25 10