İnci Akü

Her araç sürücüsü kontağı çevirdiğinde marş sesini işitmeyi bekler. Bu ses, aslında İnci Akü’nün sesidir. Çünkü anahtarla motor arasındaki ilişkinin sürekliliği, her defasında sorunsuzca kıvılcım çakan akünün sadakatine bağlıdır.

İnci Akü, 1984 yılından bu yana sadık müşteriler yaratarak ve sektöre farklı açılımlar getirerek  büyümeye devam ediyor. İnci Akü, içinde olduğu pazarın Türkiye’deki en yenilikçi ve öncü oyuncusudur. Global marka olma yolunda tüketiciyi anlamak ve tüketici ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli değişim ve gelişim ilkeleriyle yoluna devam eder. Güçlü Ar-Ge ekibi ve yenilikçi bakış açısıyla hem günümüz ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamakta hem de geleceğin teknolojisini takip ederek kendisini sürekli geliştirmektedir.

İnci GS Yuasa'nın güçlü markalarından olan İnci Akü, Turquality desteğiyle Türkiye’nin global markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İnci Akü, uzun ömrü ile tüketiciye tasarruf ve sorunsuz kullanım sağlar. Dayanıklıdır. Zorlu koşullarda dahi sizi yarı yolda bırakmaz.


DOKÜMANLAR

İnci Akü Ürün Kataloğu
İnci Akü Product Catalogue
Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım Gaziler Caddesi
No:6 45030 Manisa / TÜRKİYE
0(236) 233 25 10