Haberler

İnci Akü, Bir Kez Daha Türkiye’nin En Değerli Akü Markası Oldu

4 Temmuz 2023 Salı

İnci Akü, Uluslararası marka değerleme şirketi Brand Finance tarafından her yıl gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Değerli Markaları – Turkey 100” araştırması kapsamında bu yıl da ilk 100 listesinde yer alarak, “Türkiye’nin en değerli akü markası” olmayı sürdürdü.

Dünyanın Enerji Uzmanı İnci Akü, bu yıl da Brand Finance tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En Değerli Markaları – Turkey 100” listesinde tek akü markası olma başarısını göstererek listede 89. sıraya yükseldi.

Marka değerleme ve stratejik danışmanlık şirketi Brand Finance’in 2022 yılı verilerini esas alarak 17. kez gerçekleştirdiği “Türkiye’nin En Değerli Markaları 2023” listesi açıklandı. Türkiye’de otomotiv tedarik sanayinin köklü firması İnci Holding ile dünya akü devi Japon GS Yuasa’nın iştiraki İnci GS Yuasa’nın lokomotif markası İnci Akü, bir kez daha Türkiye’nin En Değerli Akü Markası oldu.

İnci GS Yuasa Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Gökçe Yılancıoğlu Tellici, “Sektörümüzde inovasyonları müşterileriyle hızla buluşturan bir marka olarak, Brand Finance gibi değerli bir kurumun hazırladığı ‘Türkiye’nin En Değerli Markaları 2023’ listesinde yer almaktan memnuniyet duyuyoruz. Üst üste 4 yıldır ‘Türkiye’nin En Değerli Akü Markası’ unvanımızı korumaya devam ediyoruz. Marka iletişimi üzerine çalışmalarımız, tüketici odaklı yaklaşımımız, geliştirdiğimiz yeni ürünlerimiz ve hizmetlerimizle geldiğimiz noktada sektörümüze öncülük ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sektörümüzde yenilikçi teknolojilerin öncüsü olmaya, müşterilerimizin sadece bugünkü değil gelecekteki ihtiyaçlarını da öngörerek çalışmaya ve değer yaratmaya devam edeceğiz. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımız, iş ortaklarımız ve bize güvenen müşterilerimize teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Tüm Haberler
Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım Gaziler Caddesi
No:6 45030 Manisa / TÜRKİYE
0(236) 233 25 10