Haberler

İnci GS Yuasa yeni ürün grubunu ABD’deki AAPEX Fuarı’nda sergiledi

4 Kasım 2022 Cuma

İnci Holding ile GS Yuasa iştiraki İnci GS Yuasa, ihracat gücü, yüksek teknolojili ürünleri ve bölgesel avantajı sayesinde büyümesini devam ettirirken, farklı pazarlardaki varlığını güçlendiriyor. İnci GS Yuasa, 1-3 Kasım 2022 tarihlerinde Las Vegas’ta düzenlenen AAPEX Fuarı’na katılarak, öncelik verdiği ABD pazarında yeni BCI GR 31 ürün grubunu tanıttı.

Türkiye’de otomotiv tedarik sanayinin köklü firması İnci Holding ile dünya akü devi Japon GS Yuasa’nın iştiraki olan İnci GS Yuasa, 6 kıtada 80’in üzerinde ülkeye yaptığı ihracat ile sektörünün güçlü global oyuncusu olmayı sürdürüyor. Faaliyet gösterdiği otomotiv ve endüstriyel alanlardaki son teknolojiye sahip ürünlerini yeni pazarlarla buluşturmayı hedefleyen İnci GS Yuasa, son olarak 1-3 Kasım 2022 tarihlerinde Las Vegas’ta düzenlenen AAPEX Fuarı’na katılarak ABD pazarına BCI GR 31 ürün grubunu tanıttı.

Otomotiv ve yan sanayi sektörü için önemli bir potansiyel barındıran ABD’de, bölgeye özgü kamyon ve kamyonet tarzı araçlar için tasarlanan yeni BCI GR 31 ürün grubunu lanse eden İnci GS Yuasa'nın standı Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Gökçe Yılancıoğlu Tellici, Yenileme Pazarı Satış Bölüm Müdürü Aytuğ Karakadıoğlu, Uluslararası Satış Departman Müdürü Hasan Kızılkaya ve Kıdemli İhracat Satış Yöneticisi Mert Tarıoğlu’nun ev sahipliğinde üç gün boyunca fuarda büyük ilgi gördü.

Konu özelinde açıklamalarda bulunan İnci GS Yuasa İcra Direktörü Kadir Kaymakçı, şirket olarak toplam satış gelirlerinin yüzde 60’tan fazlasını ihracat yolu ile elde ettiklerini belirterek; “Sektörümüzde ihracatın liderlerinden biri olmaya devam etmeyi hedefliyoruz. ABD bizim için hem hedef pazarlarımızı geliştirmekte hem de ürünlerimizi daha fazla müşteriye ulaştırmakta önemli bir durak. Mevcut pazarlarımızda istikrarlı ilerlememizi sürdürürken, ihracatımızı artırabileceğimiz yeni pazarlar bizi çok heyecanlandırıyor. Son teknolojili, kaliteli ve müşteri beklentilerine en iyi şekilde yanıt veren ürün portföyümüzü çeşitlendirerek, farklı pazarlarda boy göstermeyi sürdüreceğiz. AAPEX Fuarı’nda tanıttığımız BCI GR 31 ürün grubumuz ile de yeni fırsatlar yakalayacağımıza inanıyoruz.” açıklamalarında bulundu.

İnci Akü’nün yeni nesil dayanıklılık formülü BCI GR31’de sunuluyor

Araç üreticilerinin öncelikli tercihi olan Formula A Taurus, geleneksel araçların enerji gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirildi ve İnci Akü, Formul A Toros GR31 seçeneği ile şimdi yeni bir deneyim sunuyor. Ürün, gelişmiş teknolojisi ve bakım gerektirmeyen tamamen kapalı kapak sistemi ile yüksek marş gücü ve sorunsuz sürüş sağlıyor. Güvenli alev tutucular, geniş araç yelpazesiyle uyumlu ürün ailesinin avantajlarından biri olarak öne çıkıyor. Yanı sıra yeni ürün ailesi; Ca-Ca gümüş kalay alaşımlı plakaları, şarj seviyesi göstergesi, özel labirent tapalar, özel kurşun terminal koruyucu kapaklar ve kısa devre önleyici polietilen zarf ayırıcılar gibi özellikleriyle ve 720, 770, 800, 850 amperlik seçenekleriyle dayanıklı bir sürüş vadediyor.

Tüm Haberler
Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım Gaziler Caddesi
No:6 45030 Manisa / TÜRKİYE
0(236) 233 25 10