İnci Battery

Enerji sağlamak bir alete veya bir makineye can vermektir. Bir şirketin önceliği, kesintisiz enerji sağlayarak, cihaz ve makinelerde sorun çıkmadan işlerin planlandığı gibi yürümesidir. Endüstriyel aküler bu bağlamda en kritik parçalardan biridir.

İnci Akü, 1984 yılından bu yana enerji depolamada uzmanlaşarak ve sektöre farklı açılımlar getirerek büyümeye devam ediyor.

İnci Battery markasıyla da geleceğin uzun ömürlü enerji sağlayıcılarını üreterek şirketlere sorunsuz bir kullanım vaat ediyor. Yılların güvencesiyle verdiği satış sonrası destek hizmetiyle kullanıcının her an yanında duruyor.

İnci Battery, Türkiye pazarının en yenilikçi ve öncü oyuncusu İnci Akü’nün “geleceğin enerji sağlayıcısı” konumundaki global markasıdır. Güçlü Ar-Ge ekibi ve yenilikçi bakış açısıyla hem günümüz ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamakta, hem de geleceğin teknolojisini takip ederek kendisini sürekli geliştirmektedir.

İnci Battery ürünleri uzun ömürlüdür. Uzun süre kullanıldığı için tasarruf sağlar. Dayanıklıdır. Gücüyle size güç katar. İnci Akü güvencesiyle verdiği üstün servis her zaman yanınızdadır.

Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım Gaziler Caddesi
No:6 45030 Manisa / TÜRKİYE
0(236) 233 25 10