Haberler

İnci Akü, 40. yılında Brandverse Awards’ta üst üste 5. kez Altın Ödül’e layık görüldü

28 Haziran 2024 Cuma

Bu sene 40.yıl dönümünü kutlayan İnci Akü, Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından düzenlenen, reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi alanlarında üretilen en başarılı işlerin yarıştığı Brandverse Awards 2024’te “Otomotiv Yan Sanayi” kategorisinde üst üste 5. kez Altın Ödül’e layık görülerek önemli bir başarıya daha imza attı.

Dünyanın Enerji Uzmanı İnci Akü, markaların pazarlama, iletişim ve reklam çalışmalarını kapsamlı bir şekilde değerlendiren Brandverse Awards’un, SocialBrands Veri Analitiği Bölümü’nde bir kez daha Altın Ödül’ün sahibi oldu. 24 Haziran günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleştirilen ödül töreninde, İnci Akü’nün ödülü İnci GS Yuasa Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Gökçe Yılancıoğlu Tellici’ye takdim edildi.

İnci Akü’nün üst üste 5. kez böylesi değerli bir ödüle layık görülmesinden duyduğu mutluluğu belirten İnci GS Yuasa Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Gökçe Yılancıoğlu Tellici, “40. yılını kutlayan İnci Akü markamızla sosyal medya platformlarını en etkili şekilde kullanmaya odaklanıyoruz. Müşteri odaklı ve yenilikçi bakış açımızla dijital dünyada güçlü bir marka imajı oluşturuyoruz. Türkiye’nin en değerli akü markası olarak, her yıl başardıklarımızın üstüne ne koyabiliriz yaklaşımıyla çalışıyoruz. Günümüzde dijital dünyanın etkin kullanımının marka değeri ve algısı için çok önemli olduğunun bilinciyle iletişim çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Sosyal medyada etkileşimi artıran influencer iş birlikleri gibi projelerle markamızın mesajlarını en etkili şekilde aktarmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca, dijital ekosistemimiz müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını hızlıca tespit ve analiz etmemize fırsat tanıyor. Bu sayede sunduğumuz hizmetlerle marka imajımızı müşterilerin gözünde içselleştirerek güçlendiriyoruz. İnci Akü olarak, Brandverse Awards gibi prestijli bir organizasyon tarafından yıllardır bu ödüle layık görülmemiz, izlediğimiz stratejimizin etkinliğini ve yaptığımız çalışmaların başarısını ortaya koyuyor. Bu başarılı tabloda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

50 binden fazla sosyal medya hesabı analitik olarak incelendi

SocialBrands Veri Ödülleri Bölümü için her yıl olduğu gibi bu yıl da 50 binden fazla sosyal medya marka hesabı Sosyal Medya Marka Endeksi’ne göre tamamen analitik olarak incelendi. 1 Nisan 2023 – 1 Nisan 2024 dönemini kapsayan değerlendirmede takipçi sayısı, takipçi artışı, paylaşılan ileti sayısı, ileti türleri, elde edilen etkileşim ve etkileşim türleri gibi birçok farklı veri ele alındı. Deloitte Türkiye’nin uzmanlığıyla dahil olduğu kapsamlı değerlendirme sonucuna göre her kategorinin en başarılı markaları belirlendi.

Dijitaldeki en başarılı markaları ve projeleri ödüllendirmeyi sürdüren Social Media Awards Turkey, markaların pazarlama, iletişim ve reklam çalışmalarını değerlendirerek, Brandverse Awards’un 360 derece kapsamlı evreninde en iyileri ödüllendirmeyi sürdürüyor.

Tüm Haberler
Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım Gaziler Caddesi
No:6 45030 Manisa / TÜRKİYE
0(236) 233 25 10